Telové ošetrenia

 

Zbavte sa ochabnutej pokožky na rôznych častiach tela a vytvarujte si svoju postavu.

 

Rádiofrekvencia tela

Telová rádiofrekvencia je neinvazívna metóda, ktorá veľmi účinne a rýchlo spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela (brucho, ruky, nohy, zadok). Jedná sa o nebolestivú, bezpečnú a vysoko účinnú metódu k vymodelovaniu postavy, odstráneniu celulitídy a ochabnutej pokožky. Koža je pevnejšia a tuk sa rýchlejšie odvádza z tela. Tvar a výzor pokožky sú výrazne zlepšené. Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu

Ošetrenie trvá približne  30 minút. Okamžitý efekt sa dosiahne už po jednom ošetrení, tento sa však po 1 až 2 dňoch znovu stratí. Aby sa dosiahlo trvalé zlepšenie vzhľadu pokožky, odporúčame kúru 10 ošetrení v 7 až 14 denných intervaloch. Následne, pre trvalý výsledok, odporúčame procedúru opakovať raz za mesiac. Dlhotrvajúci účinok nie je viditeľný hneď, je vidieť až po dlhšom čase nakoľko sa tvorí kolagén a elastín. Je vhodná ako pre ženy, tak pre mužov.

Ošetrenie je možné kombinovať s inými technikami ošetrenia tela (kavitácia, neinvazívna mezoterapia, …).

Ošetrenie trvá približne 20-30 minút.

 

Kavitácia

Ultrazvuková kavitácia, nazývaná tiež ultrazvuková lipolýza, je ošetrenie, ktoré pomáha kontúrovať telo a používa sa na odstránenie tukových usadenín pod pokožkou. Tento zákrok je bezpečnejšou alternatívou k chirurgickým možnostiam, ako je liposukcia. Nazýva sa aj neinvazívna liposukcia. Liečba využíva ultrazvukové rádiové vlny na rozloženie tukových buniek, ktoré sú potom absorbované do vášho tela vašim lymfatickým systémom.

Ultrazvuková kavitácia sa líši od iných podobných úprav, ako je napríklad ultrazvuková liposukcia, pretože nevyžaduje žiadne rezy. To znamená, že zotavenie je jednoduchšie a nehrozia ani jazvy. Táto procedúra najlepšie pôsobí na časti s lokalizovaným tukom. Medzi takéto oblasti patrí brucho, boky, stehná, boky a horná časť paží.

Frekvencia sedení:

Kavitáciu doporučujeme: 1x týždenne – tú istú plochu (buď 1 plochu napr.bruško alebo 2 plochy súčasne napr.boky a stehná)

Indikácie prístroja ULTRAZVUKOVEJ KAVITÁCIE boli klinicky testované a sú certifikované FDA (najvyšší kontrolný úrad pre účinnosť a bezpečnosť liekov a medicínskych zariadení v USA).

 

Lipolaser

Bez bolesti, bez anestézy, bez hluku a hlavne bez námahy. To je neinvazívne ošetrenie Lipolaser. 10 platničiek bojuje miesto vás s tukovými bunkami s efektom viditeľným už po jednom ošetrení. 
 

Laserové svetlo otvorí tukové bunky na 3 dni a počas týchto dni športovou aktivitou cielene spaľujete tuky na tých miestach tela, kde potrebujete, tam kde pôsobil Lipolaser. Časť tuku sa vyleje aj do lymfy a dostáva sa von z tela, potrebný je zvýšený pitný režim.

Lipolaser je výborný pomocník pre všetkých, čo športujú.

Potom sa bunky prirodzene zatvoria a ošetrenie sa opakuje, kým dosiahnete želaný výsledok. Odporúčané sú aspoň 4 ošetrenia. Pauza medzi ošetreniami 3 dni, ale môže byť aj dlhšia. 
 

Ošetrenie cítiť ako jemné mravenčenie. Zároveň cítiť jemné teplo.

Počas ošetrenia môžete príjemne relaxovať a ak ležíte na chrbte, môžete využiť aj kozmetické ošetrenie pleti v jednom čase.

 

Kryolipolýza

Ošetrenie estetickej medicíny spočívajúce v zmrazení tuku, ktorého výsledkom je redukcia tukového tkaniva. Ide o modernú metódu zoštíhlenia postavy bez chirurgického zásahu. Pri kryolipolýze ide o proces riadeného zmrazenia tukových buniek, ktorých obsah sa skryštalizuje, následne bunka odumrie a je z tela odstránená lymfatickým systémom. Technológia kryolipolýzi pôsobí len na tukové bunky, takže poškodenie kože, nervov, ciev a vnútorných orgánov je vylúčené.

Diéta a cvičenie niekedy nestačia na to, aby porazili lokalizované tukové zásoby. Zbaviť sa nechceného tuku nie je jednoduché. Veľa ľudí sa sťažuje, že napriek diéte a pravidelnej fyzickej aktivite nechce prebytočný tuk zmiznúť. Aby sme splnili očakávania tých ľudí, ktorí si chcú užiť štíhle telo bez prebytočného tukového tkaniva, ponúkame kryolipolýzu, teda zmrazenie tukového tkaniva.